<---- Tutaj jest miejsce na Twoj± reklamę. --->
Tel. 791 788 356 lub email:
kontakt@wizjasportu.pl
Ostatnia kolejka
14 - 17.02.2014
Gazda
5 : 4
Paka Jana-Hre¶ka
Kunka
8 : 6
Drużyna A
Mix40
3 : 3
Supra
Lux Dach
6 : 2
Kostmar
Następna kolejka 01.04.2014 - BARAŻ 2
Lista strzelców
1.
Sebastian ¦wierzbiński
29
2.
Paweł Galik
23
3. Andrzej Dobrzyński
23
4.
Robert Możdżeń
19
5. Grzegorz Marszałek
18
6. Marcin Mastalski
17
7. Wojciech Siuta
12
8. Przemysław Wi¶niewski
12
9. Kamil Nycz
11
10.
Adam Hajnos
11
11.
Daniel Anioł
11
12. Mariusz Leja
10
13. Jacek Długopolski
9
14. Witold Worwa
9
15.
Wojciech Bukowski
9
16. Andrzej Kokoszka
9
17.
Waksmundzki Rafał
8
18. Tomasz Nidermajer
8
19. Jakub Perhon
8
20. Bogdan Placek
8
21. Jarosław Lech
8
Tabela
Tabela krzyżowa
Kluby
Drużyna
M
W
R
P
Pkt
Bramki
1.
Paka Jana-Hre¶ka
14
10
0
4
30
74
35
2.
Kunka Team
14
9
1
4
29
85
60
3.
Gazda
14
8
1
5
26
49
37
4.
Lux Dach
14
8
1
5
25
50
50
5.
Drużyna A
14
6
0
8
18
56
59
6.
Supra
14
5
1
8
16
44
63
7.
Mix40
14
4
1
9
14
57
82
8.
Kostmar
14
3
1
10
10
37
66
Aktualno¶ci
Fair Play
Galeria
Ustalenia na zebraniu przed sezonem na trawie.
Streszczenie ustaleń plus lista potwierdzonych drużyn.
Brak komentarzy
Puchar Gorc - grupy i godziny (aktualizacja z 04.04.2014)
W zał±czeniu rozlosowane grupy i terminy meczów. Aktualizacja z 04.04.2014 - przesunięto kolejkę z pi±tku 18.04.2014 na czwartek 17.04.2014.
Brak komentarzy
UWAGA! Zmiana terminu zebrania przed traw± !
Z uwagi na pokrywanie się baraży z poprzednim terminem zebrania - ustalam zebranie kapitanów przed traw± na 2 kwietnia 2014 r. o godz 19:00 na Gorcach.
Brak komentarzy
Kolejka
1 - 7
Kolejka
8 - 14
Kolejka
15 - 15
1 - 21.10.2013
Mix40
7 : 3
Lux Dach
18:35
Drużyna A
5 : 9
Supra
19:15
Gazda
2 : 2
Kostmar
19:55
Kunka
2 : 8
Paka Jana-Hre¶ka
20:35
2 - 28.10.2013
Drużyna A
5 : 2
Mix40
18:35
Supra
1 : 2
Lux Dach
19:15
Kunka
5 : 2
Gazda
19:55
Kostmar
2 : 6
Paka Jana-Hre¶ka
20:35
3 - 04.11.2013
Kostmar
1 : 3
Kunka
18:35
Lux Dach
2 : 0
Drużyna A
19:15
Gazda
2 : 3
Supra
19:55
Paka Jana-Hre¶ka
15 : 1
Mix40
20:35
4 - 18.11.2013
Supra
4 : 11
Kunka
18:35
Gazda
5 : 3
Lux Dach
19:15
Mix40
6 : 3
Kostmar
19:55
Drużyna A
6 : 5
Paka Jana-Hre¶ka
20:35
5 - 25.11.2013
Drużyna A
5 : 2
Kostmar
18:35
Kunka
4 : 4
Lux Dach
19:15
Gazda
8 : 1
Mix40
19:55
Paka Jana-Hre¶ka
6 : 3
Supra
20:35
6 - 02.12.2013
Lux Dach
5 : 1
Paka Jana-Hre¶ka
18:35
Gazda
4 : 3
Drużyna A
19:15
Mix40
5 : 8
Kunka
19:55
Kostmar
1 : 2
Supra
20:35
7 - 09.12.2013
Kostmar
3 : 2
Lux Dach
18:35
Supra
3 : 5
Mix40
19:15
Drużyna A
5 : 6
Kunka
19:55
Paka Jana-Hre¶ka
1 : 2
Gazda
20:35
Copyright © Rafline 2003-2012.